Maloniai kviečiame dalyvauti

maltiečių poetės Simone Inguanez kūrybos vakare,

kuris vyks š. m. sausio 14 d. 17.30 val.

Rašytojų klube, K. Sirvydo g. 6, Vilniuje.

 

Simone Inguanez gimė 1971 m. ir augo Maltos miesteliuose – Santa Lučijoje ir Bormloje. Simone yra dviejų poezijos rinktinių autorė. Jos poezija apibūdinama kaip minimalistinė ir intymi, joje atgyja prisiminimai ir iškyla praeities pėdsakai. Jos eilės skelbtos keliose antologijose, literatūros apžvalgose ir literatūros kūrinių interneto svetainėse, skaitytos radijuje ir televizijoje, pagal jas parašyta dainų. Eilės išverstos į anglų, prancūzų, arabų, turkų, hebrajų, italų, rusų, vengrų, bulgarų, latvių ir suomių kalbas. Jos eilėraščių į lietuvių kalbą yra išvertęs poetas, vertėjas Julius Keleras.


2008 m. Simone Inguanez dalyvavo Vengrijos poezijos festivalyje „Europoetica“, Viduržemio jūros regiono poezijos vertimo dirbtuvėse Latvijoje ir poezijos skaitymuose Italijoje. Ji taip pat dalyvavo literatūros vertimo dirbtuvėse ir literatūros festivaliuose Maltoje. 2007 m. Simone Inguanez buvo dėstanti rašytoja Ajovos universitete, 2005 m. dalyvavo XII-ojoje Europos ir Viduržemio jūros regiono jaunųjų menininkų bienalėje, 2004 m. – VII-ajame kasmetiniame poezijos konkurse „Voix de la Méditerranée“ Prancūzijoje. Ji taip pat buvo Maltos geriausių knygų konkursų vertinimo komisijos narė.


Renginį ves ir poetę Simone Inguanez kalbins poetė Indrė Valantinaitė.
Bus vertimas į lietuvių kalbą. Renginys nemokamas.


Poezijos vakarą rengia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybė Maltoje. Renginio partneris – Rašytojų klubas.

 

Nariams

Naujienlaiškis